O nás

Náš příběh začal v roce 1999. Měli jsme malé prostory, kapacity i možnosti. Vpřed nás ale pohánělo nadšení, chuť dělat věci poctivě a neustále se zlepšovat. Díky tomu jsme se dokázali prosadit. Dnes v nové výrobní budově nabízíme klientům výrobu obalů nejmodernější technologií na trhu. Zakladatelské hodnoty zůstávají součástí naší DNA. Máme přístup jako rodinná firma a zázemí jako velká korporace. Díky tomu pro vás můžeme dělat ty nejlepší produkty a poskytnout vám perfektní servis.

Naše hodnoty

 • Prvotřídní kvalita
 • Inovativnost
 • Spolehlivost
 • Vstřícnost
 • Rychlost
 • Komplexní servis

Naše vize

 • Mít nejlepší produkt
 • Držet se na technologické špičce
 • Splnit klientům jakékoliv přání
 • Dát zaměstnancům šanci k růstu
 • Chránit životní prostředí
 • Být zkrátka TOP

  Hlavní obory

  Obaly na léky a doplňky stravy vyžadují stabilní mimořádnou kvalitu zpracování a byly pro nás velkou výzvou. Stále přibývající významní klienti v těchto oborech dokazují, že se nám ji podařilo zvládnout. Zákazníci kromě toho oceňují, že jsme pružní a je na nás spoleh.

  Proč jsme TOP?

  Díky modernímu vybavení vyrábíme obaly přesně podle schváleného vzoru a barevnosti bez výkyvů v kvalitě. A kdyby se přece jen něco nepovedlo, produkty několikastupňově kontrolujeme. Pomáhá nám přitom také vizuální technologie Accucheck při finálním lepení, která má stoprocentní úspěšnost. K zákazníkům tak míří jen naprosto bezvadné výrobky.

  Naše lepicí linka se systémem Accubraill zvládne vyrazit znaky Braillova písma do skládaček při plné rychlosti výroby.

  Dále nabízíme

  V naší konstrukční kanceláři dokážeme nabídnout ucelené řešení pro téměř jakýkoli obal včetně vzorkování v malých sériích. Můžete si tak dopředu vyzkoušet funkčnost obalu, možnosti transportu a odolnost materiálu.

  Obal prodává. U kosmetiky platí toto pravidlo víc než u jiných druhů zboží, navíc podléhá módním trendům. Musíme je proto neustále sledovat, abychom dokázali nabídnout opravdu luxusní balení, které současně splňuje požadavky na transport a ochranu obsahu. Dokážeme nabídnout všechny dostupné zušlechťovací technologie.

  Proč jsme TOP?

  Jako jedni z mála na trhu máme technologii Prindor pro nekompromisní metalické efekty. Ražba za studena přímo v tiskovém stroji je velice rychlá a posouvá vzhled obalů na úplně novou úroveň.

  Naše nabídka laků je mimořádně široká, od velmi efektních laků v UV režimu po kompletní sortiment přímých barev včetně metalických a UV hybridních barev. I díky tomu jsme několikanásobní vítězové prestižních cen Obal roku a Design Touch.

  Dále nabízíme

  Rozšířili jsme naše vybavení o okénkovačku s unikátní technologií rohového okénka, které dojem z produktu uvnitř dále umocňuje. V naší konstrukční kanceláři vám rádi pomůžeme s konkrétním návrhem včetně zhotovení maket.

  U těchto produktů musíme dbát na naprosto dokonalou hygienu při výrobě. Obaly nesmí potraviny a nápoje kontaminovat. Proto využíváme speciální materiály i výrobní postupy. S náročností těchto úkolů máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme zvládnout i ta nejsložitější zadání.

  Proč jsme TOP?

  Nabídku obalových technik pro potraviny a nápoje jsme postupně vylepšovali, abychom mohli dodržet všechny zásady a principy práce s potravinami v celém následujícím řetězci. Zaručujeme vysoký standard hygieny, který tento obor vyžaduje.

  I zde platí, že obal prodává. Díky našim zušlechťujícím technikám může vypadat lépe než kdy dříve při zachování všech vyžadovaných vlastností. Naši konstruktéři vám navrhnou obal na míru včetně plnohodnotných maket k odzkoušení klíčových funkcí.

  Dále nabízíme

  Stále větší počet zákazníků upřednostňuje tisk na rubovou nelakovanou stranu materiálu pro dosažení přirozeného vzhledu. Díky dlouholetým zkušenostem zvládáme tuto techniku bez výrazného kolísání barevnosti či kvality.

  Vyrobíme pro vás jakýkoliv obal, ať už jde o velikost nebo nepravidelný tvar. Různé dárkové kazety, prezentační kufry a boxy na objemnější produkty pro nás nejsou žádný problém. To vše ve vysokém standardu s přesným řízením kvality dodaných obalů.

  Proč jsme TOP?

  Díky našemu vybavení jsme schopni zpracovat i složité zakázky bez nutnosti kooperace. Proto máme příznivé dodací termíny s pružným plánováním výroby. Můžete se spolehnout na naši mimořádnou flexibilitu.

  Pro složitější obaly přesně podle rozměrů konkrétního výrobku můžete využít naši konstrukční kancelář. Prostě nám dejte produkt, který chcete zabalit a my navrhneme nejlepší řešení na míru. Vypracujeme makety včetně vložek v kvalitě výsledného obalu pro kontrolu transportních, skladovacích a jiných vlastností. Uděláme vše pro vaši maximální spokojenost.

  Dále nabízíme

  Poskytneme vám technickou podporu i při dalším zpracování obalů ve vašich plnicích automatech a linkách. U nás péče nekončí s expedovanou zakázkou. Usilujeme o dlouhodobou spolupráci na základě oboustranné spokojenosti.

  Certifikáty

  Řízení jakosti je prioritou firemní strategie. Sledujeme kvalitu na všech úrovních technologického postupu. U externí firmy si objednáváme vnitřní audity, které pravidelně vyhodnocujeme. Provádíme audity u našich dodavatelů.

  Spolupracujeme

  Spolupracujeme se Střední školou grafickou v Brně, která připravuje své žáky pro uplatnění v polygrafickém průmyslu.

  Hrdě spolupracujeme s Centrem sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně – Chrlicích.

  Jak se zrodí obal

  Zadání

  Přijdete s námi probrat svoji představu. Kolik obalů budete potřebovat, jakou budou mít velikost, co musí splňovat za funkce. Pobavíme se s vámi samozřejmě také o designu.

   

  Analýza a optimalizace

  Naši konstruktéři navrhnou odpovídající velikost a tvar balení. Vyberou optimální velikost archů a technologie, aby byl obal funkční a zároveň splňoval vaše požadavky na vzhled.

  Návrh řešení

  Tady už se budeme bavit o ceně a termínech. Dostanete podrobnou kalkulaci a plán výroby. Všechny detaily spolu doladíme a uzavřeme smlouvu.

  Realizace

  Pustíme se do práce. Objednáme materiál, potiskneme ho, předáme na výsek a lepení. Podle domluveného termínu pak obaly zamíří k vám.