Reference

S brněnskou tiskárnou TOP PRINT spolupracujeme už řadu let a s jejich prací jsme velmi spokojeni. Zaměstnanci tiskárny jsou vždy ochotní nalézat způsoby řešení k úspěšné realizaci našich projektů. Proto jsme nemuseli přemýšlet nad výběrem dodavatele, když jsme se rozhodli uvádět na trh novou řadu doplňků stravy Vitar EKO Friendly v ekologicky šetrných obalech. Zkušenosti, ochota a vstřícnost zaměstnanců TOP PRINTu přivedla naši novou řadu k životu, přestože jsme tiskli na nijak ošetřený papír, což byla pro nás i TOP PRINT premiéra.

Vladimír Polášek, jr.

generální ředitel, Vitar

Společnost TOP print je pro nás přes 10 let skvělým obchodním partnerem pro výrobu čajových krabiček. Nacházíme zde především výbornou technickou podporu pro nové projekty a inovace a stabilní výrobní zázemí pro kvalitní dlouhodobou spolupráci.

Josef Dvořáček

jednatel, Sonnentor

Spokojeným zákazníkem u Top Print Packaging jsme již 20 let, a díky tomu můžeme říci, že patří mezi nejlepší ve svém oboru. Nejvíce si ceníme komplexního poskytování služeb a úrovně klientského servisu. Díky každodenní spolupráci, profesionálnímu přístupu, rychlosti vyřizování požadavků a jejich odborným znalostem jsme schopni rychle reagovat na potřeby našich zákazníků. Celému kolektivu přejeme spoustu stejně spokojených zákazníků!

Petra Ondovčáková

chief buyer, Walmark